KURTOĞLU  MÜHENDİSLİK

1998 Yılında İstanbul ’ un Esenyurt  ilçesin ’ de FAHRETTİN KURT tarafından kurulan KURTOĞLU MÜHENDİSLİK  çalışma hayatına dairelerde ve inşaatlar da su tesisatı, pimaş  tesisatı ve kömürlü kazan ile ısınan kalorifer tesisatlarının uygulanması ile ilgili projelere başarı ile yapmıştır. Zaman içerisin de ısıtma sektörün de ısıtma ile ilgi değişimlere ayak uydurmuştur.

2003 yılının başlarında İstanbul ’a doğalgazın gelmesi ile ana gaz dağıtım şirketi olan İGDAŞ ‘ a gerekli başvurular Yaparak yetkili firma olmuştur

Yetki belgesi alındıktan sonra günümüze kadar çeşitli projelere imza atmıştır. Bunlar Daire içi doğalgaz tesisatları, bina ana kolon tesisatları, sanayi tipi doğalgaz tesisatları, pastaneler, fırınlar, yemek üretim tesisleri ve lokantalar olmak üzere sayısız projelere imza atmıştır.

Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen firmamız ilk önce müşteri memnuniyeti  göz önüne alarak her işinde başarıyı hedeflemek ve siz müşterilerimize en iyi hizmet etmek için her zaman  sizinle olacaktır.